zapisy telefoniczne:tel. 601 553 881
Warszawa (Targówek), ul.Pszczyńska 26 lok U-3/ róg Łodygowej

Usuwanie ósemek

Usuwanie ósemek - Implanty Targówek, Ząbki, Marki.

Ósemki to tak zwane zęby mądrości, które pojawiają się już w wieku dorosłym i niestety często bywają źródłem wielu problemów. Człowiek jest w stanie znakomicie radzić sobie bez nich, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ich wyrzynanie się może skutkować nachodzeniem na inne zęby, wzrostem pod niewłaściwym kątem, a także rozwojem stanów zapalnych. Ósemki mają również tendencję do szybkiego psucia się, nawet wtedy, gdy dbamy o stosowną higienę jamy ustnej. Właśnie dlatego tak istotne jest bieżące kontrolowanie ich stanu, a gdy zajdzie taka konieczność – zdecydowanie się na ich usunięcie.

Bezboleśnie i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o usuwanie ósemek Targówek, Marki oraz Ząbki są terenem na którym świadczymy nasze usługi. Zabieg jest przeprowadzany przez specjalistę, który korzysta w tym celu z zaawansowanych narzędzi i dobranej do sytuacji pacjenta metody. Ósemki mogą być wyrywane przy pomocy kleszczy i dźwigni lub poprzez dłutowanie. Niezależnie od tego, w jaki sposób to nastąpi, cała procedura jest bezbolesna dzięki zastosowaniu znieczulenia. Fachowa opieka stomatologa pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań. Najczęściej spotykanymi dolegliwościami występującymi po ekstrakcji jest opuchlizna i ograniczona ruchomość szczęki o krótkotrwałym charakterze. Dentysta dokładnie poinformuje o tym, jak sobie z nimi radzić, a także co robić, a czego unikać w czasie rekonwalescencji.

Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług

W naszej klinice do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób. Szczegółowo omawiamy z nim plan leczenia, przedstawiamy propozycje i opisujemy czynności, które zostaną wykonane stosując jasną i zrozumiałą komunikację. Uważnie wysłuchujemy oczekiwań i dokładamy wszelkich starań ku temu, by w gabinecie panowała atmosfera profesjonalizmu, wzajemnego zaufania oraz komfortowe warunki. Skutecznie przełamujemy mit o tym, że wizyty u stomatologa wiążą się z bólem i strachem, dlatego jeśli interesuje Państwo usuwanie ósemek Targówek stanowi właściwy kierunek!