zapisy telefoniczne:tel. 601 553 881
Warszawa (Targówek), ul.Pszczyńska 26 lok U-3/ róg Łodygowej

O nas

...z pasji do stomatologii...

Stomatologia Zacisze - Gabinet stomatologiczny dentystyczny Targówek Ząbki Marki

Chciałam zaprosić Państwa do gabinetu stomatologicznego gdzie specjalistyczne leczenie to nie tylko hasło. Lekarze gabinetu to dyplomowani specjaliści z zakresu różnych dziedzin stomatologii

Przychodnia lekarzy specjalistów-Warsawa Targówek, Zacisze, Marki, Ząbki.

Naszych pacjentów traktujemy indywidualnie. Rezerwujemy dla Państwa czas aby móc spokojnie porozmawiać o Państwa oczekiwaniach i potrzebach Chcemy zrozumieć te problemy i pomóc je naprawić.

Naszym celem jest całościowe spojrzenie na pacjenta i zaproponowanie jak najlepszego rozwiązania dla Państwa . Nasze przekonanie o wysokiej jakości proponowanego Państwu leczenia opieramy na doświadczeniu wspieranym wieloma szkoleniami i kursami specjalistycznymi w których nieustannie bierzemy udział.

Chcemy aby nasze leczenie było oparte na wzajemnym porozumieniu- co jeszcze zwiększy poczucie Państwa komfortu podczas leczenia.

Skuteczne leczenie jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki Naszej wzajemnej współpracy: lekarza który rozumie problemy pacjeta i pacjenta który akceptuje i rozumie przedstawiony plan leczenia.

Dbamy o to aby sam proces leczenia, przebieg oraz osiągnięte efekty były dla Państwa jak najdogodniejsze, najlepiej dobrane .

Naszą największą radością jest widok Państwa szerokiego, ładnego i zdrowego uśmiechu.

Zapraszamy