zapisy telefoniczne:tel. 601 553 881
Warszawa (Targówek), ul.Pszczyńska 26 lok U-3/ róg Łodygowej

Sylwia Górzkowska -Jaroń

Sylwia Górzkowska -Jaroń

lekarz stomatolog

Jestem specjalistką stomatologii zachowawczej i endodoncji, który to tytuł obroniłam podczas państwowego egzaminu specjalizacyjnego w 2008roku.

Stomatologia to moje wykształcenie, zawód wykonywany ale i wielka pasja. Nieustannie rozwijam sie w wielu dziedzinach stomatologii- szkolenia, warszaty, kongresy- chcę posiadać najaktualniejszą wiedzę , którą mogę wdrożyć podczas leczenia .

Moją domeną jest leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowy zębów po leczeniu kanałowym (endodontycznym).

Interesują mnie wysokoestetyczne odbudowy zębów bocznych i przednich, takie które naśladują naturę i powodują ,że zęby wyglądają naturalnie.

Dużym zainteresowaniem obdażam od lat zagadnienia prawidłowej okluzji- ścieranie zębów, bruksizm, przywracanie kontaktów zębowych.

Lubię pracę interdyscyplinarną, gdzie łaczymy kilka gałęzi stomatologii aby stworzyć kompleksowe plany leczenia.

Wykonuję odbudowy zębów protetyczne i zachowawcze, przywracające funkcję- gdy odbudowywuję brakujące zęby oraz te które powodują uśmiech na twarzy pacjentów- estetyczne korekty zębów przednich, min korony, licówki, bonding, flow injection techniq.

Pacjenci cenią mnie za indywidualne podejście, tłumaczenie leczenia i empatię.Lubie moich pacjętów i lubię ich leczyć, pomagać rozwiązywać ich problemy stomatologiczne.

Wiem i rozumiem ,że nasze zabiegi mogą budzić u niektórych lęk i niemiłe wspomnienia , chcę to zmieniać .Rozmawim, tłumaczę lczenie, staram się zrozumieć problemy z jakimi się zgłaszają pacjenci.

Mam ogromne szczęście pracować od lat z gronem lekarzy specjalistów, pasjonatów swoich dziedzin, dzięki czemu mogę oferować pacjentom złożone i komplekowe plany leczenia przywracające zdrowe i łądne zęby.